O nas

Motherhood to nowoczesna i dynamiczna firma zajmująca się produkcją akcesoriów dla kobiet w ciąży i dzieci. Jej oferta to szeroka gama maksymalnie użytecznych produktów najwyższej jakości i unikalnym wzornictwie.

Założycielka firmy, Justyna Garstecka, wpada na pomysł Motherhood i jej pierwszych produktów pod  koniec 2006 roku, kiedy to oczekując drugiego dziecka rozważa rezygnację z pracy na etacie. W dolegliwościach związanych z koniecznym, długotrwałym leżeniem, ulgę przynosi jej specjalna poduszka dla kobiet w ciąży. Musi ją sprowadzić z USA, bo w Polsce nie są dostępne takie akcesoria. Wówczas pierwszy raz myśli o własnej firmie.

Kiedy kilka miesięcy później pojawia się Franek, i okazuje się, że będzie wymagał nadzwyczajnej opieki i rehabilitacji, własna firma staje się faktem. Justyna Garstecka zakłada ją na Podkarpaciu, w rodzinnych stronach swoich rodziców. Nazywa ją Motherhood czyli macierzyństwo. Produkty Motherhood mają być najlepsze: pięknie zaprojektowane, przyjazne dla skóry, wykonane z bezpiecznych, atestowanych materiałów, w najlepszy sposób służące mamom i ich dzieciom. I takie właśnie są. Bez kompromisów.

Firma dynamicznie się rozwija. Jej pierwszy produkt, unikalna poduszka dla kobiet w ciąży Kojec, dwukrotnie uzyskuje odznakę Złoty brzuszek miesięcznika M jak mama. Dwa lata później Justyna Garstecka zdobywa prestiżowy tytuł Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku w konkursie organizowanym przez Radio PIN i BRE Bank.

Obecnie Motherhood zatrudnia już ponad 30 wspaniałych kobiet, które wspólnie z Justyna Garstecką tworzą i pracują na sukces firmy. Motherhood stale wprowadza na rynek nowe, innowacyjne produkty. Są wśród nich rynkowe hity takie jak poduszki Kojec i Fasolka, bawełniane podkłady pod prześcieradło, podręczne przewijaki, otulaczki, rożki i kocyki. Motherhood ma w swojej ofercie także produkty dla przedszkolaków: pościele, unikalne ręczniki i niebywale kolorowe śpiworki.  Wszystkie produkty to efekt przemyśleń i doświadczeń właścicielki firmy, obecnie mamy trójki wspaniałych chłopców.

Produkty marki Motherhood można dziś kupić w kilkuset sklepach w Polsce, a także w Niemczech, Finlandii, Holandii, Bułgarii, Rumunii, Szwecji, Francji, Włoszech, Islandii, Czechach, Słowenii, na Słowacji, Węgrzech a także Litwie i Łotwie.

Programy unijne

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.

onas1

Bez nazwy-1

onas3

Certyfikaty

onascertyfikat